Адміністрація "Полярону" продовжує порушувати права мешканців гуртожитків:
Де наші зароблені тяжкою працею на заводі зі шкідливими умовами праці квартири?
Угорська,2Декларована Соціальна Держава зреклася соціальних забов'язань. Міністерство Промполітики(держава) хоче "продавати" і "кидати". Шлях від "Бандитам - тюрми" до "Державу - Бандитам!". Висновок: Держава - тюрма (в'язниця(гетто) для громадян.
Карбишева 8 Адміністрація блокує передачу в комунальну власність.
Зелена 208 ВАТ Львівський меблевий комбінат Адміністрація ВАТ проводить розпродаж поверхів гуртожитку. Продано перший четвертий п'ятий поверхи. Третій здано під заставу разом з людьми.
П.Тичини 14 включено в статутний фонд ВАТ Прикарпатпромарматура
П.Тичини 17 Гуртожитки ДП Бавовнянка ---> ЗАТ БАВОВНЯНО-ПРЯДИЛЬНА ФАБРИКА
Б.Котика 4 гуртожиток нещодавно належав Львівській автобазі N 1
Шевченка 66 гуртожиток від ВАТ Мехсклозавод рік виборюють у виборюють у власника право на приватизацію кімнат.
вул. Кримська 26а Коли почався занепад комбінату будівельних матеріалів - об'єднанням УКРАГРОПРОМБУД було створено дочірнє підприємство ЖЕК-Агро для обслуговування двох житлових та міжвідомчого будинків по вул.Кримській 26а
Гуртожиток на вул.Кільцевій 2 у Винниках Колишній відомчий гуртожиток в травні 2005 року передали у комунальну власність. ЖЕК продав дві розташовані у гуртожитку квартири а виручені гроші ...
В.Великого 113. Будинок був гуртожитком Автобусного заводу. 2004 року передано у комунальну власність без проведення ремонту...Тепер від мешканців тікає навіть директор їхнього ЖЕКУ.
Виговського 55. Гуртожиток "Львівелектротрансу". Керівництво відмовляється передати гуртожиток у комунальну власність. Через це мешканці не можуть приватизувати своє житло.
Каховська 33-35. гуртожитки-бараки ЛОРТА. : Пора міняти дах! (крышу) Завищена квартплата та ремонт за власні гроші мешканців.